12 gafflar, längd 17,5 cm.
12 knivar, längd 20 cm.
12 skedar, längd 17,5 cm.
12 dessertskedar, längd 15 cm.
4 smörknivar, längd 16 cm.
2 salladsbestick, Carmetco, längd 21 cm.
1 urkänare, Carmetco, längd 19,5 cm.
Bruksslitage. Märken. Repor.
12 gafflar, längd 17,5 cm.
12 knivar, längd 20 cm.
12 skedar, längd 17,5 cm.
4 smörknivar, längd 16 cm.
Bruksslitage. Märken. Repor.