MATBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal.

386451. MATBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal.

Rund form. Diameter 110, höjd 74 cm. 2 iläggsskivor 45 cm varder. Totallängd utdraget 200 cm.

Bruksslitage. Mindre repor på utdragsskivor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 697