VÄGGLAMPOR, ett par, Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft.

386431. VÄGGLAMPOR, ett par, Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft.

Stomme i ek. Vit cylindrisk plastskärm. Höjd 24 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Mindre sprickor i en lampa runt väggfästet. Funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 376