BORDSLAMPOR, ett par, Cottex. 1900-talets andra hälft.

386421. BORDSLAMPOR, ett par, Cottex. 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. En svängbar ljusarm. En ljuspunkt. Total höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 292