HELMER OSSLUND. Kvinnoporträtt, pastell, signerad.

386361. HELMER OSSLUND. Kvinnoporträtt, pastell, signerad.

Bildmått 49,5 x 54 cm.

Smärre slitage, veck.

Helmer Osslund (1866–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49,5 x 54 cm.

Smärre slitage, veck.

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besök: 1 240