EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.

EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.
3862819. EDUARDO CHILLIDA. ”Lorea”.

Screentryck
Signerad och numrerad 42/250
46x37,5 cm.

Liten rävning. Det har inte undersökts utan ram. Aluminiumram.

Nej, betalas av säljaren

Eduardo Chillida (1924–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
Signerad och numrerad 42/250
46x37,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Eduardo Chillida (1924–2002)

Antal besök: 339