GOLVLAMPA, teak och mässing, 1950/60-tal.

386081. GOLVLAMPA, teak och mässing, 1950/60-tal.

Ställbar ljusarm. Höjd, inklusive skärm, 142 cm.

Bruksslitage, skärm med rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 380