TAGE TÖRNING. "Diande lamm".

TAGE TÖRNING. "Diande lamm".
3860573. TAGE TÖRNING. "Diande lamm".

Olja på pannå, signerad.

57 x 64 cm.

Rammått: 68 x 75 cm.

Smärre ytsmuts.

Tage Törning (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på pannå, signerad.

57 x 64 cm.

Rammått: 68 x 75 cm.

Smärre ytsmuts.

Tage Törning (Född 1925)

Antal besök: 168