NÖTKNÄPPARE, i form av kvinnoben, 1900-talets mitt.

385648. NÖTKNÄPPARE, i form av kvinnoben, 1900-talets mitt.

Metall. Längd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Längd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 952