ELIS AIDANPÄÄ. "Höstdag vid Karhuniemi", akvarell, signerad.

385475. ELIS AIDANPÄÄ. "Höstdag vid Karhuniemi", akvarell, signerad.

Bildmått 41 x 61,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 41 x 61,5 cm.

Antal besök: 4 447