RYSSJA, flätad näver, för fiskare, Simrishamn, 1964.

385045. RYSSJA, flätad näver, för fiskare, Simrishamn, 1964.

Höjd 145 cm, diameter ca 27 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 1 531