SKULPTUR, porslin, mås, Erich Oehme, Meissen, 1900-talets mitt.

384643. SKULPTUR, porslin, mås, Erich Oehme, Meissen, 1900-talets mitt.

Monterad på träsockel. Märkt med Meissens korslagda svärd. Första sortering. Höjd 43 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 610