Stadsauktion Sundsvall
Vintagekläder & Accessoarer
KLÄNNINGAR, 10 st. 1950-70-tal.
384299. KLÄNNINGAR, 10 st. 1950-70-tal.
Strl 42-44.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Strl 42-44.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
935