OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Samer med renar, olja på duk, signerad "Cop. C.F. Johansson 1913".

384063. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Samer med renar, olja på duk, signerad "Cop. C.F. Johansson 1913".

59,5 x 44,5 cm.

Slitage, duk med hål och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

59,5 x 44,5 cm.

Antal besök: 2 854