Stadsauktion Sundsvall
Glas
Övrigt
PLUNTA, glas, graverad, "AGAD 1843".
384037. PLUNTA, glas, graverad, "AGAD 1843".
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 19,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Stadsauktion Sundsvall
1 481