Fanerad byrå med grön, lös och profilerad marmorskiva samt två lådor
Framsidig medaljong med intarsia av blommor
Dragbeslag i mässing i form av lagerkransar
Höjd 76 cm
Bredd 77 cm
Djup 42 cm.
Bruksskick
Repor.
Nyckel/nycklar finns.
Höjd 76 cm
Bredd 77 cm
Djup 42 cm.
Bruksskick
Repor.
Nyckel/nycklar finns.