BÖCKER, om Sundsvall. Bl.a. Sundsvalls Historia 4 volymer. Åren 1621 - 1803.

383711. BÖCKER, om Sundsvall. Bl.a. Sundsvalls Historia 4 volymer. Åren 1621 - 1803.

Hus och människor: En vandring genom sekelskiftets Sundsvall: Helge Höglund.
Sågverksparonerna: Nils August Floden.
Västernorrland, ett sekel. 2 volymer.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skador.

Antal besök: 933