38366. GRANATSMYCKEN, 2 st, ett par örhängen, brosch, 1900-tal.

Brosch, 4 cm.

Bruksslitage.

Brosch, 4 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
38366

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 143