3833777. COMMODORE 64, hemdator med diverse tillbehör.
Dator i originalkartong med transformator och manual.
Kassettbandspelare.
4 "Joysticks"
8 stycken spel.
Bruksslitage.
Kartonger med slitage och mindre skador.
Dator och bandspelare kraftigt gulnade.
Ej funktionstestat. Ingen funktionsgaranti lämnas.