VÄVNAD, ull, Tunisien, 1975-tal. 100 x 100 cm.

383285. VÄVNAD, ull, Tunisien, 1975-tal. 100 x 100 cm.

Stilisetat mönster i blått mot naturvit botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 693