PUNSCHKOPPAR, 10 st, silver, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Vikt 397 gram. 1900-tal.

383250. PUNSCHKOPPAR, 10 st, silver, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Vikt 397 gram. 1900-tal.

Originalemballage medföljer. 6 st med förgylld insida.
10 st, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 788