LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Ystad Metal, 1900-tal.

383235. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Ystad Metal, 1900-tal.

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 960