KLUBBOR / PÅKAR, 2 st, vrilar, 18/1900-tal.

383051. KLUBBOR / PÅKAR, 2 st, vrilar, 18/1900-tal.

Skurna i ett stycke. Längd 25 - 95 cm.

Bruks- och åldresrelaterat slitage, skador, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 487