GOLVLAMPA, Kosta Lampan. 1960/60-tal.

383033. GOLVLAMPA, Kosta Lampan. 1960/60-tal.

Fot och kupa av mässing. Ställbara höjd 110 - 130 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 1 826