TAKLAMPA, glas och koppar, jugend, 1910/20-tal.

383026. TAKLAMPA, glas och koppar, jugend, 1910/20-tal.

Frostad kupa, fäste i formpressad koppar.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 802