SÄNGBORD, ett par, teak, Carlström & Co. AB, Möbelfabrik, 1960-tal.

381815. SÄNGBORD, ett par, teak, Carlström & Co. AB, Möbelfabrik, 1960-tal.

Ett bord med etikettmärkning.

Bruksslitage, smärre fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett bord med etikettmärkning.

Antal besök: 4 116