NÖTKNÄPPARE, mässing, 1900-tal.

3812792. NÖTKNÄPPARE, mässing, 1900-tal.

I form av nöt-
Längd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av nöt-
Längd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 498