MATTA, ull och silke, "Flying Celestial", Kina, 1900-tal. 154 x 95 cm.

380877. MATTA, ull och silke, "Flying Celestial", Kina, 1900-tal. 154 x 95 cm.

Figuralt motiv mot röd botten. Huvudbård med trellismönster i blått.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 182