SIDOBORD, "Lövbacken", IKEA, 2000-tal.

3806544. SIDOBORD, "Lövbacken", IKEA, 2000-tal.

Skiva med poppelfanér, längd 77, bredd 39, höjd 51 cm.

Smärre slitage, stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, stötskada.

Antal besök: 370