BRUNO MATHSSON. Sängram "Ulla" Dux, 1970-tal.

3805505. BRUNO MATHSSON. Sängram "Ulla" Dux, 1970-tal.

Kromade stålrör, höjd ca 48, innermått ca 200x185 cm.

Bruksslitage, märken.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 1 012