BERTIL VALLIEN. Flaska, unik, signerad, Boda-Åfors. 1960-tal.

380430. BERTIL VALLIEN. Flaska, unik, signerad, Boda-Åfors. 1960-tal.

Formblåst modell med blått underfång. Signerad "Boda-Åfors, Unik, B. Vallien, (glad figur), 267".
Höjd 18,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 2 986