LARS NORRMAN. Två kvinnor.

LARS NORRMAN. Två kvinnor.
3802038. LARS NORRMAN. Två kvinnor.

Akvarell och akryl, signerad.

10 x 18,5 cm.

Rammått: 43 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell och akryl, signerad.

10 x 18,5 cm.

Rammått: 43 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 487