LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Nils Petter Linderberg nr 16. 1800-talets slut.

380164. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Nils Petter Linderberg nr 16. 1800-talets slut.

Höjd 18 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage. En ljusmanschett lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Antal besök: 851