CURT SJÖBERG. "Torsbron Trosa", olja på duk, signerad och daterad -82.

379894. CURT SJÖBERG. "Torsbron Trosa", olja på duk, signerad och daterad -82.

42 x 32 cm. Yttermått 53 x 45 cm.

Curt Sjöberg (1911–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Curt Sjöberg (1911–1987)

Antal besök: 1 499