PABLO PICASSO. Efter, litografiska tryck, 3 stycken.

3797728. PABLO PICASSO. Efter, litografiska tryck, 3 stycken.

Ram ca 56 x 42 cm.

Bruksskick.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 56 x 42 cm.

Bruksskick.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 324