LOUIS BASTIN. Pojke i hatt.

LOUIS BASTIN. Pojke i hatt.
3797451. LOUIS BASTIN. Pojke i hatt.

Etsning, signerad och numrerad 121/260.

30 x 19,5 cm.

Rammått: 45 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 19,5 cm.

Rammått: 45 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 283