814. SLAGLÅSGEVÄR. m/1815-45 Carl Gustav.

SLAGLÅSGEVÄR. m/1815-45 Carl Gustav.
814. 3795249. SLAGLÅSGEVÄR. m/1815-45 Carl Gustav.

Piplängd ca 99 cm, kaliber ca 18mm, träkolv med mässingsbeslag.

Laddstaken saknas, skador och slitage.

Tema

Höstens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens vapenauktion

Katalognr
814
Antal besök: 747