KLOCKSPEL / GONG, mässing och trä, Berndorf, Tyskland. 1900-talets första hälft.

379452. KLOCKSPEL / GONG, mässing och trä, Berndorf, Tyskland. 1900-talets första hälft.

Stomme i trä med 4 st hängande cylindrar i mässing. Längd 61 cm, bredd 25 cm, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 143