VÄGGPENDYL, Gustaviansk stil, Rob Engström, Stockholm. 1900-talets mitt.

379393. VÄGGPENDYL, Gustaviansk stil, Rob Engström, Stockholm. 1900-talets mitt.

Höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 470