GÖRAN FOLCKER. Färglitografier, 2 st, signerade, numrerade och daterade.

379182. GÖRAN FOLCKER. Färglitografier, 2 st, signerade, numrerade och daterade.

Rund komposition med hus, numrerad 171/280 och daterad 77, ca. 32x32 cm.
Rund komposition med båt, numrerad 237/250 och daterad 79, ca. 31x31 cm.

En saknar glas.

Göran Folcker (1920–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

En saknar glas.

Göran Folcker (1920–2000)

Antal besök: 721