379071. MÄRKLIN Rc-loket , ångloket BR 03, ångloket 3000, 3 vagnar, räls och trafo.
H0 växelström. Tillkommer Vollmer luftledning, 2 främmande vagnar och 4 trasiga märklinvagnar.
Skador och slitage. Rc-loket fungerar, övriga tar upp ström men fungerar inte.