PAUL HOFF. Vas, stengods, Gustavsbergs Studio, Limited Edition, signerad och numrerad nr. 12/150, daterad 1989.

378877. PAUL HOFF. Vas, stengods, Gustavsbergs Studio, Limited Edition, signerad och numrerad nr. 12/150, daterad 1989.

Kalebassformad modell, signerad med studiohanden.
Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 957