Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Mattor & Textil
Textil
VÄGGTEXTIL, motiv av jaktscen, 1900-tal.
37876. VÄGGTEXTIL, motiv av jaktscen, 1900-tal.
ca 200 x 215.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 200 x 215.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
863