PETER DAHL. Kentauren, färglitografi, signerad och numrerad 26/200.

377926. PETER DAHL. Kentauren, färglitografi, signerad och numrerad 26/200.

57 x 36 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 36 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 957