TENNFÖREMÅL.

TENNFÖREMÅL.
3775726. TENNFÖREMÅL.

Karaff och 4 glas, 5.5 och 15 cm.
8 punschmuggar R Tennsmed.
6 nubbebägare.

Bruksslitage.
Nubbebägarna med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3775726. TENNFÖREMÅL.

8 punschmuggar R Tennsmed.
6 nubbebägare.

Bruksslitage.
Nubbebägarna med bucklor.

Antal besök: 314