BERNT KUMLIN. Litografi, signerad och numrerad 38/85.

377567. BERNT KUMLIN. Litografi, signerad och numrerad 38/85.

12 x 16 cm. Yttermått 34 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 583