RAGNAR SALWÉN. Vattenkraftverk, olja på duk, signerad och daterad 1921.

377249. RAGNAR SALWÉN. Vattenkraftverk, olja på duk, signerad och daterad 1921.

Bildmått 59 x 43,5 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 59 x 43,5 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Antal besök: 2 453