FICKUR, silver, "Zenith". 1900-talets början.

377097. FICKUR, silver, "Zenith". 1900-talets början.

Märkt "Grand Prix Paris 1900, Ancre, 15 Rubis. Diameter 47 mm, vikt 96 gram. Klockkedja av gul metall, längd 26 cm.

Slitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fungerar.

Antal besök: 11 918