VIKSKÄRM, bemålat trä och sidenmåleri, Japan, 1900-tal.

376996. VIKSKÄRM, bemålat trä och sidenmåleri, Japan, 1900-tal.

Utvikbar i 4 sektioner, längd 43 - 168 cm, höjd 90,5 cm.

Bruksslitage, ställvis med smärre blekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 931