Stadsauktion Sundsvall
Vintagekläder & Accessoarer
KAPPA och HATTAR, 3 delar, ull och vit mink, bl.a. Bevell, Sverige, 1940-tal. Strl 38.
376702. KAPPA och HATTAR, 3 delar, ull och vit mink, bl.a. Bevell, Sverige, 1940-tal. Strl 38.
Kappa i rosa ull.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Kappa i rosa ull.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
3 024